Rüyada kör numarası yapmak

Rüyada kör numarası yapmak sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, borcunun çok olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını da atlatması için çok etkili olacağına, iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine inanılır.

Rüyada kör numarası yapmak gördüyseniz:

  • Başkalarının anlattıklarına güvenerek karar almamanızda fayda var.

Rüyada kör numarası yapmak hayatının güllük gülistanlık olacağına, yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına işaret eder.

Rüyada numarası görmek elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, kazancının bu kişi tarafından gizli gizli azaltılacağına alamet etmektedir.

Rüyada telefon numarası vermek eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada tlf numarası görmek kurtuluşu yakalayacağına, hayatının bu sayede güzelleşeceğine, ruhsal olarak çok iyi olunacak bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölü numarası yapmak sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına, sorunlarının bu sebeple daha da artacağına işaret eder.

Rüyada telefon numarası görmek karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine işaret etmektedir.

Rüyada hasta numarası yapmak bunlar sayesinde hayata karşı güçlü olacağına, hayırlı bir yola girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada uyuyor numarası yapmak yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, uzun zamandan beri yaşanmamış olan zararlarla karşılaşılacağına ve kimseden destek alınamadığı için büyük bir çıkmaza girileceğine rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments