Rüyada kızı hamile görmek

Rüyada kızı hamile görmek yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, çocuklarıyla gurur duyacağı pek çok başarıya şahit olacağına, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine, keyfin kaçacağına, ağız tadının ve moralin bozulacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, kötü olayların meydana geleceğine, özellikle akraba çevresindeki bir bayanın kişinin mutluluğuna gölge düşürecek işlerde bulunduğunun farkına varılacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, atılan adımların başarıya çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada kızı hamile gördüyseniz:

  • İstikrarsız bir görünüm çizmenize neden olacak hareketlerden sakınmalısınız.

Rüyada kızı hamile görmek atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, ruhlarına mevlit okutacağına tabir olunur.

Rüyada nişanlı kızı hamile görmek sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir kızı hamile görmek çekilen sıkıntıların son bulacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, malvarlığının artacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin kızı hamile görmek ev sahibi olacağına, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, büyük beklentilere girmeyerek, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada bekar bi kızı hamile görmek kazancını arttıracağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, malının ve parasının da artacağına inanılır.

Rüyada genc kızı hamile görmek hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, şeytana uyacağına alamet etmektedir.

Rüyada bekar kızı hamile görmek daha büyük kazançlar elde edileceğine ve her zamankinden daha iyi projeler ortaya konacağına, kısmetlerin çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada bir kızı hamile olarak görmek uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına ve hastalıkların kişiyi yataklara düşürecek kadar ağır bir şekilde seyredeceğine, sorunların teker teker çözüleceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments