Rüyada kızgın boğa görmek

Rüyada kızgın boğa görmek yardıma muhtaç insanlara her zaman yardım edeceğine, rüya sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine ve sevdiklerine düşman, düşmanlarına da dost olacağına, inanarak destekleyenlerin de yüzünü kara çıkarmayacağına, hayırlı işlere girileceğine, sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına bu sayede ufak ve yeni girişimlerinden büyük ve tatmin edici sonuçlar elde edeceğine, el birliği ile bu maddi sıkıntıları aşarak daha güzel bir yaşama adım atılacağına, şifaya kavuşacağına, ruhsal olarak olumlu bir halde olunacağına tabir olunur.

Rüyada kızgın boğa gördüyseniz:

  • Yeni tanıştığın insanın sende bıraktığı etkinin altındasın.

Rüyada kızgın boğa görmek bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına ve ailesine de son nefesine kadar bakıp, onları rahat ettireceğine, zafer elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kızgın boğa tarafından kovalanmak hayatındaki kişilerden ihanet göreceğine, sorunların tarihe karışacağına delalettir.

Rüyada kızgın bir boğa görmek hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına, yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada kızgın siyah boğa görmek sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, yeni bir eve taşınılacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok zor günler geçireceğine delalettir.

Rüyada kızgın görmek zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, dertlerin en kısa zamanda biteceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kızgın bakmak elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına ve üstüne bir de kar edeceğine, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kızgın at görmek kötü günler yaşayacağına, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada kızgın olmak yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments