Rüyada kırmızı ve beyaz lale görmek

Rüyada kırmızı ve beyaz lale görmek sevinçli ve mutlu haberler alacağına, bir işte tutunmakta güçlük çekeceğine, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, kısa sürecek bir işe gireceğine, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, çabalarının boşa çıkacağına, malından ve parasından kaybedeceğine, yaşam standartlarının yükseleceğine, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına, evine bakkaldan alınmış yiyecek maddeleri getirmesi umduğu bir işin gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada kırmızı ve beyaz lale gördüyseniz:

  • Problemli bir durum kendi kendine iyileşebilir.

Rüyada kırmızı ve beyaz lale görmek adının ve şanının yürüyeceğine, malının, parasının ve makamının artacağına, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına delalet eder.

Rüyada sarı ve kırmızı lale görmek eğer rüya sahibi kendisini ve işini bir an önce toparlamazsa kısa zaman içinde iflas edeceğine, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz lale tarlası görmek uğranılan zararların telafi edileceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, mutluluğunun artacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine yorulur.

Rüyada kırmızı lale bahçesi görmek sağlığının, rahatının, neşesinin, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına, kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine ve hayırsız insanlara takılacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz lale almak huzursuzlukların sona ereceğine, yok yere kendisini üzdüğü bir dönemin yakın bir zamanda son bulacağına delalettir.

Rüyada beyaz lale toplamak kazançlı bir işin başına geçirileceğine, ağız tadının ve keyfinin yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada kırmızı lale tarlası görmek çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, yüklü miktarda kazanç getireceğine alamet eder.

Rüyada beyaz lale bahçesi görmek aralarındaki ağız tadının bozulacağına, hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments