Rüyada kırmızı apartman görmek

Rüyada kırmızı apartman görmek yaşanan güzel şeyler sayesinde sevineceğine, nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için çok ağır sayılacak olaylar yaşayacağına, işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına, bir istek üzerine girdiği bir işte çok hayırlı ve güzel bir geleceğe sahip olacağına, attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine, aklın yolu, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, sevdiği kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına, hem ruhsal hem de parasal anlamda rahat edeceğine alamet eder.

Rüyada kırmızı apartman gördüyseniz:

  • Canınızı sıkan kişilere doğrudan karşı çıkmanız da, pasif kalmaktan daha verimli olabilir.

Rüyada kırmızı apartman görmek eşlerin bir süre birbirinden uzak kalacağına, sevinçli bir hayat süreceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada apartman almak kişinin uzun süre etkisinde kalacağı ve kafasından atamayacağı durumlarla karşı karşıya kalacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada ev apartman görmek düşmanlıkların biteceğine, parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Rüyada apartman yapmak ev halkı arasındaki iletişimsizliğin de ortadan kalkacağına, işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada apartman katı görmek dertlerinin sonunun geleceğine, korkularının, endişelerinin, hastalıklarının son bulacağına, çok büyük bir mutluluğa ereceğine işaret eder.

Rüyada apartman yıkıldığını görmek pişman olduğunda da iş işten geçmiş olacağına, atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına rivayet etmektedir.

Rüyada apartman temeli görmek himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına, işlerinin yolunda gideceğine ve yaptığı önemli işler sayesinde takdir toplayacağına yorulur.

Rüyada apartman dairesine taşınmak ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments