Rüyada kırılmış karpuz görmek

Rüyada kırılmış karpuz görmek iş hayatında kendi ayakları üstünde duracağına, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, hafifleyeceğine, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına ve daha sonara bu kişileri cezalarını çekmeleri için kolluk kuvvetlerine vereceğine, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına, çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, rüya sahibinin, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize, ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına tabir olunur.

Rüyada kırılmış karpuz gördüyseniz:

  • Aşırı gerginlikler ya da ihmal sağlığnızı olmusuz yönde etkileyebilir.

Rüyada kırılmış karpuz görmek mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına yorulur.

Rüyada kırılmış ekmek işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine alamet eder.

Rüyada kırılmış toka görmek sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, iş yerindeki arkadaşlar ile kavgalı bir ortam oluşacağına alamet eder.

Rüyada kırılmış altın görmek oldukça kazançlı işler yapacağına, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına yorulur.

Rüyada kırılmış parmak görmek tabiri caizse ağlayıp dövüneceğine, bir sebeple sıkıntılarının artacağına inanılır.

Rüyada kırılmış badem görmek kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, ferahlığa çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada kırılmış sigara görmek ancak rüyayı gören kişinin bu dedikoduyu ortadan kaldıracağına, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine ve bu duruma bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına delalettir.

Rüyada dişlerini kırılmış görmek sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments