Rüyada kırık su bardağı görmek

Rüyada kırık su bardağı görmek rüyayı gören kişinin suskunlaşacağına, rahatlayacağına, ferahlayacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine, çok iyi bir duruma geleceğine ve daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırık su bardağı gördüyseniz:

  • Eski arkadaşlarınızla bağlantı kurabilir veya özel bir kişiyle eski stilde ya da geçmişle bağlantılı romantik anlar yaşayabilirsiniz.

Rüyada kırık su bardağı görmek tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kırık cam bardağı görmek hedeflerin gerçekleştirileceğine, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına rivayet eder.

Rüyada bardağı kırık görmek başarılarının takdir edileceğine, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına inanılır.

Rüyada bardağı doldurmak karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, deneyim kazanacağına, onun her zaman başında olacağına işarettir.

Rüyada bardağı kırmak geçmişte düşünmeden söylediklerinin ve yaptıklarının pişmanlıklarını yaşayacağına, ancak daha sonra sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine delalettir.

Rüyada su bardağı kırmak çok büyük projeler gerçekleştirip yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu kazançla aklından geçen ve uzun yıllardan beri yapmak istediği her şeyi yapacağına, yaptığı iyiliklerin kişinin hayatında olumlu karşılıklar bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada çay bardağı yemek zor günler geçirileceğine, sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına delalettir.

Rüyada şarap bardağı görmek yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine, manevi olarak çok yıpranılacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments