Rüyada kırık çakmak

Rüyada kırık çakmak çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, işlerin kara geçeceğine, işinin başına geçeceğine, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, eğitim konusunda bir kişiden destek alınacağına, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına işarettir.

Rüyada kırık çakmak gördüyseniz:

  • İşlerinize karışan kişiler kafanızı da karıştırabilirler.

Rüyada kırık el görmek başarılarının sürekli olacağına ve hiçbir zaman dara düşmeyeceğine, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine işarettir.

Rüyada kırık parmak çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına, çalışmaları kötüleyeceğine delalettir.

Rüyada kırık görmek nazara gelinecek başarılar elde edileceğine, aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine işaret eder.

Rüyada kırık çakmak tekin olmayan kimselerle karşılaşacağına, gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kırık kupa görmek büyük mutluluk duyulacağına, bir sebeple arkadaşları ile konu ile ilgili olarak tartışacağına delalettir.

Rüyada kırık musluk görmek maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine, iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine inanılır.

Rüyada kırık televizyon görmek yeni bir yola gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada kırık karpuz görmek keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments