Rüyada kimseyle konuşmak

Rüyada kimseyle konuşmak yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, maddi ve manevi zararların sona ereceğine, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, iş hayatının tamamen bozulacağına, kötü olayların meydana geleceğine, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, hayatı boyunca rahat yaşayacağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, aradığı çareleri bulacağına, eğleneceğine, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına inanılır.

Rüyada kimseyle konuşmak gördüyseniz:

  • Yanlış alanlara para yatırabilirsiniz.

Rüyada kimseyle konuşmak çok iyi atılımlar yapılacağına, umduğunu bulamayacağına delalet eder.

Rüyada ölen kimseyle konuşmak sorunlarının çözüme kavuşacağına, özellikle iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına delalettir.

Rüyada bir kimseyle barışmak aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun düzeltileceğine, yakın zamanda ev ya da araba alacağına, parasının değerini bilerek hareket edeceğine rivayet eder.

Rüyada ölü bir kimseyle konuşmak başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine, çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş kimseyle konuşmak fakat rahatsızlıklarının tamamen ortadan kalkmayacağına, bir sebeple yapılan işin kısa bir zaman içinde gözden geçirilip farklı şekillerde yapılması ya da yerini yeni bir işe bırakması gerektiğine ve bu şekilde daha doğru bir iş yapılacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş bir kimseyle konuşmak yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına delalettir.

Rüyada bir kimseyle kavga etmek sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, mirasa inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments