Rüyada kilitsiz kapı görmek

Rüyada kilitsiz kapı görmek büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sorunların günden güne daha da artacağına ve sıkıntılı bir işe girileceğine, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, sahip olacağı zenginlik sayesinde çok büyük bir huzura kavuşacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına, kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına, ayakta ve uykusuz kalarak, sırtından terler akıtarak ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine işaret eder.

Rüyada kilitsiz kapı gördüyseniz:

  • Basamakları birer birer çıkmaya çalışmalı, en tepeye ulaşmak için aceleci davranmamalısınız.

Rüyada kilitsiz kapı görmek savurgan bir hayat yaşayacağına, çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına işaret etmektedir.

Rüyada kapı kapı dolaşmak bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına ve rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kapı yağlamak hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına, yeni bir alışkanlık edinileceğine tabir olunur.

Rüyada kapı ev görmek yakın bir zaman içinde hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, bunun da rüya sahibine sorun olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kapı görmek ahlakta da olgunlaşıp, güzelleşeceğine, rızkının, malının, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine rivayet eder.

Rüyada kapı kilitlemek gelirinin eksileceğine, rızkının azalacağına, planlarının işe yarayacağına delalet eder.

Rüyada kapı kırmak dertlerin uzaklaştırılacağına, kimsenin arkasından konuşmayacağına ve kendisine önemli bir kötülükte bulunmuş bir kimseyi affedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kapı kapatamamak çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, herkesi şaşırtacak bir karar verileceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments