Rüyada kendini mezarda gezerken görmek

Rüyada kendini mezarda gezerken görmek hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına, yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, eşi tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına, hayatın tadını çıkarmaya bakacağına, sorun yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, elini haramdan uzak tutacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine alamet eder.

Rüyada kendini mezarda gezerken gördüyseniz:

  • Kulaktan duyma bilgilere göre tavır almamanızda fayda var.

Rüyada kendini mezarda gezerken görmek onların önüne geçeceğine, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendini mezarlıkta gezerken görmek işinde çok önemli noktalara gelmeyi başaracağına, kendisini allah’a yakın hissedeceğine ve kafasını yastığa rahat koyacağına delalet eder.

Rüyada kendini boş mezarda görmek büyük bir boşluğa düşeceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada kendini mezarda görmek bir uzmana başvurulacağına, kişinin evlatlarının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezarda kendini görmek yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada gezerken kaybolmak çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, büyük atılımlar gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada kendini diri diri mezarda görmek ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına delalettir.

Rüyada fare gezerken görmek işlerinin, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına, yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, yurtdışına gidileceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments