Rüyada kendini kızını görmek

Rüyada kendini kızını görmek başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, özellikle de özel hayatında fırtınalar kopacağına, zor durumda olan kişilerin de gittikçe batacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerinin her geçen gün daha da artacağına, şanssızlık yaşanacağına, ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına, insanlardan gördüğü sevgi ve saygının da hiç eksilmeyeceğine alamet eder.

Rüyada kendini kızını gördüyseniz:

  • Bazı hatalar yapabilirsiniz.

Rüyada kendini kızını görmek karanlığın biteceğine, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendini ve kızını hamile görmek çok büyük ve zor işlerle uğraşmak zorunda kalacağına, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, geçmişte kalmış bir sorunla tekrar muhatap olunacağına, zarar verecek bir kişiden yardım almak zorunda kalınacağına, bu kişi yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendini kendini görmek yeni iş kapılarının açılacağına, pişman olacağı şeyler yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada kızını öldürmek sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına, dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kızını görmek kendisine yeni bir hayat kurup yeni bir iş bularak yeni bir şeyler gerçekleştireceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, zor günler geçirileceğine, sorunların günden güne artacağına yorulmaktadır.

Rüyada kızını kucaklamak yakında güzel haberler alarak sevineceğine, son zamanlarda insanlar ile arasının açılacağına inanılır.

Rüyada kızını vermemek istediği ve hayal ettiği şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, çevresinden takdir ve teveccüh kazanacağına delalettir.

Rüyada kızını çağırmak iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, derin bir nefes alacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments