Rüyada kendini gelin görmek

Rüyada kendini gelin görmek iş hayatında büyük başarılar kazanacağına ve rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, böylece kazancın ve özgüvenin artacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine, hileli bir işle karşılaşılacağına, onların güvenini sarsacağına, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına delalet eder.

Rüyada kendini gelin gördüyseniz:

  • Bazı iş birliklerinizde zorluklar varsa uzaklaşma eğilimi hissedebilirsiniz.

Rüyada kendini gelin görmek güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına, dertlerin bölüşüleceğine, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına yorulur.

Rüyada kendini gelin olmak onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine işarettir.

Rüyada kendini gelin olmuş görmek yeni bir işe girileceğine, kazancın büyük bir kısmının allah yolunda kullanılacağına, yeni bir projenin başına geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendini gelin olarak görmek sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine alamet eder.

Rüyada kendini gelin olduğunu görmek insanların dikkatini kendi üzerine toplamak ve egosunu tatmin etmek içi bunu ulu orta her yerde, olur olmadık anlarda beyan edeceğine, aşama kaydedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendini gelin eşini damat görmek kısmetinin hep açık olacağına, eline geçen fırsatları boş yere bir şekilde harcadığına ve çok üzüleceğine rivayet eder.

Rüyada gelin giydirmek kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, tartışmaların son bulacağına, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada gelin getirmek nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, rütbesinin artacağına, kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments