Rüyada kendinden küçük birini dövmek

Rüyada kendinden küçük birini dövmek yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına, kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına, imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, mutluluğunun, kazancının ve rahatlığının daim olacağına, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına, zora girmiş bir işin düze çıkacağına rivayet eder.

Rüyada kendinden küçük birini dövmek gördüyseniz:

  • Bazı önemli kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada kendinden küçük birini dövmek hayırlı bir iş kapısının açılacağına, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, bu nedenle de tüm umutlarını yitireceğine tabir olunur.

Rüyada kendinden küçük sevgili görmek büyük bir tartışma yaşayacağına, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendinden küçük biriyle nişanlanmak geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendinden küçük biriyle öpüşmek büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendinden küçük birinin elini öpmek başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına, uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına işarettir.

Rüyada kendinden yaşça küçük biriyle evlenmek sevinçli haberlerin geride kalacağına, gergin ve üzüntülü günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada kendinden büyük birini görmek hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendinden küçük biriyle evlendiğini görmek alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına, bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments