Rüyada kendi özel bölgesini görmek

Rüyada kendi özel bölgesini görmek hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, istediği gibi bir hayata kavuşacağına, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, projelerin büyük başarılar kazandıracağına, maddi güç sahibi olacağına ve böylece ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri de etkisiz hale getireceğine, ahiret hayatlarının da güzel olacağına, maneviyata daha çok önem verileceğine, maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına işaret eder.

Rüyada kendi özel bölgesini gördüyseniz:

  • Dikkati elden bırakmamanızda fayda vardır.

Rüyada kendi özel bölgesini görmek müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine, kişinin rüya gibi bir hayat yaşayacağına inanılır.

Rüyada başkasının özel bölgesini görmek işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına tabir olunur.

Rüyada erkeğin özel bölgesini görmek eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, beklenmedik kimselerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına ve sosyal açıdan da içine kapanık bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada kadının özel bölgesini görmek gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına, haneye bolluk ve berekete dolacağına delalet eder.

Rüyada bir kadının özel bölgesini görmek aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına yorulur.

Rüyada birinin özel bölgesini görmek çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine, sağlık sorunlarının artacağına alamet eder.

Rüyada kendi bikini bölgesini görmek uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine, kendisini çekemeyen kişilerin kendisi hakkında çeşitli dedikodular ettiklerini duyacağına, uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendi genital bölgesini görmek üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, kazancının tükenmeyeceğine ve kalıcı olacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments