Rüyada kendi kedisini görmek

Rüyada kendi kedisini görmek ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine, eksikliklerini kapatıp, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine, kısmet bolluğu yaşanacağına, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, çok büyük başarılar kazanılacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine tabir olunur.

Rüyada kendi kedisini gördüyseniz:

  • Oldukça fazla emek harcadığınız planlarınızla ilgili önemli değişiklikler söz konusu olabilir.

Rüyada kendi kedisini görmek daha sonra çok iyi bir hale geleceğine, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına alamet eder.

Rüyada evin kedisini görmek kırılan bir kalbin tamir edileceğine, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendi saçını kendi kesmek yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına rivayet eder.

Rüyada kendi dişini kendi çekmek sağlıkla ilgili gelişmelere, icat yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi gelinliğini görmek hayatını ailesine adayacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada kendi avukatını görmek maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, fırsatların istenmeden harcanacağına, çevresindekilerin gerçek yüzlerinin ortaya çıkacağına yorulur.

Rüyada kendi oğlunu dövmek gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına alamet eder.

Rüyada kendi öldüğünü duymak maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, mücadeleden vazgeçmeyeceğine işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments