Rüyada kendi çocuğunu boğulmaktan kurtarmak

Rüyada kendi çocuğunu boğulmaktan kurtarmak işlerini yoluna koyacağına, bu sayede çok büyük kazanç elde edeceğine, mutluluğunun artacağına, ilerleyemeyeceğine, hep yerinde sayacağına, verilen sözlerin yerine getirilmesi sırasında hiç hesapta olmayan problemlerle karşılaşılacağına, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, mutluluk dolu günler yaşanacağına, bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada kendi çocuğunu boğulmaktan kurtarmak gördüyseniz:

  • Çözülmemiş sorunları çözme şansı bulabilirsiniz.

Rüyada kendi çocuğunu boğulmaktan kurtarmak kendisini kötü durumlara sokmayacağına, sevineceğine, adeta havalara uçacağına delalet eder.

Rüyada çocuğunu boğulmaktan kurtarmak anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine ve sıkıntıların atlatılacağına, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada erkek çocuğunu boğulmaktan kurtarmak kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine işarettir.

Rüyada kendi çocuğunu kaybetmek sosyal hayatta rüyayı gören kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, evde dinlenmek zorunda olacağına işaret eder.

Rüyada kendi çocuğunu öldürmek hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunu kesmek yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunu emzirmek variyeti ile herkesi kıskandıracağına ve kendisine imreneceğine, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine işaret eder.

Rüyada kendi çocuğunu dövmek eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, anne ve babanın kalbinin kırılacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments