Rüyada kefene sarilmak

Rüyada kefene sarilmak mutlu olacağı mesajlar geleceğine, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına ve hayır getirecek bir kişinin haneye geleceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, sorunlarını gidereceğine, mesleği sayesinde her yerde ayrıcalık ve saygı göreceğine, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, makam sahibi olacağına, yükseleceğine, güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kefene sarilmak gördüyseniz:

  • İyi tarafına gelince, bundan sonra harcamalarınız daha aklı başında olabilir.

Rüyada kefene sarilmak onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine, kırgınlıkların geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kefene sarılmış ölüler görmek çok önemli başarılar elde edileceğine, kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına, hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına rivayet eder.

Rüyada kefene sarılı adam görmek yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına, hedeflerinin başarıya ulaşacağına işarettir.

Rüyada kefene sarmak hayatındaki rahatlığın artacağına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, güzel günlerine gölge düşeceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına yorulur.

Rüyada kefene sarılı bebek görmek kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine, bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölüyü kefene sarılı görmek evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceğine, parasının, malının ve aşının da çoğalacağına delalettir.

Rüyada kefene sarılmış bebek görmek kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına ve ferahlığa ereceğine, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına delalet etmektedir.

Rüyada ölüyü kefene sarmak onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine ve bunu sonunda kaybetme olasılığının kazanma olasılığı ile eşit olacağını bile bile yapacağına, gerek maddi gerek de manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments