Rüyada kaşlarını siyah görmek

Rüyada kaşlarını siyah görmek bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına, yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine, kazancını doğru şekilde kullanacağına ve bu sayede ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine, başına türlü melanetlerin ve musibetlerin geleceğine, işlerinde yenilikler yapacağına, mutsuz ve huzursuz olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaşlarını siyah gördüyseniz:

  • Planlarınıza uymayan ya da zaman ayırmakta zorlanacağınız şeyler için sözler verebilirsiniz.

Rüyada kaşlarını siyah görmek birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına, hatta bir tutukluluğun da söz konusu olabileceğine işaret eder.

Rüyada kaşlarını görmek sorunların hallolacağına, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada kaşlarını çatmak yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine ve yönetebileceğine, rahatlığa ereceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına, aile hayatında huzuru yakalayacağına işaret eder.

Rüyada kaşlarını birleşmiş görmek büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, rakiplerin geride bırakılacağına alamet eder.

Rüyada kaşlarını aldırdığını görmek maddi zararının giderileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kaşlarını kalın görmek maddi sıkıntı içine düşüleceğine, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği bir bebeğe kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kaslarini kazimak çoluk çocuğa karışacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine yorulur.

Rüyada kaşlarını yolmak işine olan bağlılığının zarar göreceğine, fayda getirmeyecek kimselerle muhatap olunacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments