Rüyada kaşlarını cımbızla almak

Rüyada kaşlarını cımbızla almak varlıklı kimse olacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, maddi sıkıntılardan kurtulup zenginleşmeye, çok büyük insanlar arasına gireceğine ve ailesinin gurur kaynağı olacağına, sıkıntılarının artacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine, belirsiz günler yaşamayacağına ve önünü göremediği hiçbir riskli işe girmeyeceğine, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına alamet eder.

Rüyada kaşlarını cımbızla almak gördüyseniz:

  • İlk işiniz ise aile içindeki veya çok yakınındaki yaşlı kimselerle aranızı düzeltmek olsun.

Rüyada kaşlarını cımbızla almak hayırlı bir hayat süreceğine, işle ilgili inzivaya çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisi ile yalnız kalacağına tabir olunur.

Rüyada cımbızla kaş almak canın sıkılacağına, çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına işaret eder.

Rüyada cımbızla kıl aldırmak uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına inanılır.

Rüyada kaşlarını yolmak darlanacağına, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine alamet eder.

Rüyada kaslarini kazimak sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine işaret eder.

Rüyada kaşlarını bitişik görmek karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına, doğru yolu bulacağına, çözümlere kavuşacağına, rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada kaşlarını ince almak ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşmaya ve sevdikleri ile beraber olan rüya sahibinin huzurlu olacağına, acılarını dindireceğine, kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına alamet eder.

Rüyada kaşlarını alınmış görmek yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına ancak bu borçların bir türlü ödenemeyeceğine, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments