Rüyada karşılıksız sevdiğin kızı görmek

Rüyada karşılıksız sevdiğin kızı görmek hakkında iyi yorumlar yapılacağına, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yeni bir iş arayışına girip, uzun süre işsizlik çekeceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, manevi açıdan da gönül ferahlığı yaşayacağına, ticaret ehli kimse haline gelerek daha profesyonel olacağı işler yapacağına yorulur.

Rüyada karşılıksız sevdiğin kızı gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun, bazı yalanlarla karşılaşmanız olasıdır.

Rüyada karşılıksız sevdiğin kızı görmek gelecekle ilgili korkularının, kaygılarının, karamsarlığının, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, çok iyi yerlere geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada karşılıksız sevdiğin birini görmek bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına, duraklama yaşanacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, kısmetin kapanacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine alamet eder.

Rüyada karşılıksız sevdiğin erkeği görmek mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada karşılıksız sevdiğin kişiyi görmek kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına, yeni bir ev alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızı beklemek ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, çok büyük hayır duaları alacağına, sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, geçim derdine düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızı öpmek kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, bir sebeple atılan adımlar konusunda ve verilen sözler konusunda çok dikkat edilmesi gerektiğine, aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kızı istemeye gitmek tatile çıkıp hem fiziksel, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, bol kazanç elde edileceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin kızı gelinlikle görmek vereceği tüm uğraşlara rağmen bu zararları bir türlü kapatamayacağına, maddi anlamda güç kaybedeceğine inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments