Rüyada karnına darbe almak

Rüyada karnına darbe almak sevdiği kişilere yardım edeceğine, çok mutlu olacağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine, hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, eline geçen parayı işlerini büyütmek için harcayacağına, girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada karnına darbe almak gördüyseniz:

  • Kendinizden şüphe duymamalısınız.

Rüyada karnına darbe almak kendisini çok rahat edeceği bir dönem içinde bulacağına, başarıların artacağına delalettir.

Rüyada karnına bakmak parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, bolluğun ve bereketin artacağına alamet eder.

Rüyada darbe yemek hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada darbe görmek işinden ekmeğinden olacağına, dertlerinden kurtulacağına delalettir.

Rüyada karnına tekme yemek bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına, alacağı övgüye, takdir görecek pek çok iş yapacağına delalet eder.

Rüyada kafaya darbe almak ancak en kısa zamanda bu sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulup iş hayatına ve aile hayatına geri döneceğine, belki hayatında bir daha eline geçmeyecek bir fırsatı değerlendirmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada buruna darbe almak uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, geri plana düşeceğine tabir olunur.

Rüyada hamile birinin karnına dokunmak sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, berekete ve zenginliğe ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments