Rüyada kardeşini mezarda görmek

Rüyada kardeşini mezarda görmek iş hayatında uzun zamandan beri maddi sıkıntı çekenlerin ferahlığa çıkacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, verilen bütün emeklerin heba olacağına, attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine, moral bulacağına, hastalığını yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine, büyük zararlara uğrama tehlikesini atlatacağına işarettir.

Rüyada kardeşini mezarda gördüyseniz:

  • Konu her ne ise, sabırlı olarak üstesinden geleceksiniz.

Rüyada kardeşini mezarda görmek bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine, gönlünün ferahlayacağına, dost ve akrabaları ile mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada mezarda uyumak kendisi için isabetli adımlar atacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan bir şeye aile bireylerinin vereceği destek sayesinde kavuşulacağına inanılır.

Rüyada mezarda el görmek kar sağlayacağı işlere gireceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, elinin de bollaşacağına yorulur.

Rüyada mezarda görmek rahata ve kolaylığa kavuşacağına, başarılı çalışmalara imza atacağına işaret eder.

Rüyada mezarda oturmak çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, büyük paralara sahip olacağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına ve dolu dolu, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine, dolandırılacağına alamet eder.

Rüyada mezarda bulunmak uzun zamandır ertelediği çeşitli planlarını yapılacaklar listesinin üst sıralarına taşıyacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine yorulur.

Rüyada mezarda yıkanmak muradınıza ereceğinize, bir sebeple bazı tartışmaların ortasında kalınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mezarda konuşmak çok büyük miktarda paralar kazanacağına, bu sayede bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments