Rüyada kardeşi yıkamak

Rüyada kardeşi yıkamak başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, hasret çekileceğine, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, eşiyle birlik, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, işinin gücünün rast gideceğine, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine, geçim sıkıntısının sona ereceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına, elinde bulunan paranın boşa gideceğine, işe başlanacağına delalet eder.

Rüyada kardeşi yıkamak gördüyseniz:

  • Doğru tavır almanız durumunda her şey istendiği gibi sonuçlanabilir veya istekleriniz gerçek olabilir.

Rüyada kardeşi korumak ileride çok zengin biri olacağına, elinin bollaşacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine işaret eder.

Rüyada kardeşi dövmek işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kardeşi ölmek anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına inanılır.

Rüyada kardeşi bıçaklamak düşman malından yemeye, kazancının umduğu gibi devam etmeyeceğine işaret eder.

Rüyada kardeşi yıkamak üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına delalet eder.

Rüyada kardeşi hamile görmek sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, hayırlı işlere girileceğine, uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine alamet eder.

Rüyada kardeşi öldü görmek geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına inanılır.

Rüyada kardeşi tarafından dövülmek arkadaşlarıyla da görüşmediği gibi, sosyal hayatını da askıya alacağına, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments