Rüyada kapıyı yerinden çıkarmak

Rüyada kapıyı yerinden çıkarmak hem de yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına da işaret eden rüya, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, sıkıntısının biteceğine, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, büyük başarılara imza atılacağına, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına, kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine, yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine, başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kapıyı yerinden çıkarmak gördüyseniz:

  • Kıskanç kişilerin tepkilerinin veya tavırlarının sizi yapmanız veya ilerlemeniz gereken alanda alıkoymasına izin vermemelisiniz.

Rüyada kapıyı yerinden çıkarmak işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada kapıyı yerinden sökmek tüm malını ve parasını sadece kendisi için harcayacağına, kusurların ve günahların telafi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada iş yerinden çıkmak çok büyük çaba sarfedeceğine, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada dişi yerinden çıkmak rahat yüzü göreceğine, yeni lezzetlerin tadına varacağına, hiç beklenmeyen bazı sıkıntıların başgöstereceğine, yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına delalet etmektedir.

Rüyada avret yerinden kıl koparmak tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, büyük sorunlar yaşayacağı bir dönemi neredeyse hiç zarar görmeden atlatacağına inanılır.

Rüyada dişlerinin yerinden oynadığını görmek rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine delalet eder.

Rüyada bir yerinden kan geldiğini görmek üzüleceğine, umduğunu bulamayacağına, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada azı dişinin yerinden çıktığını görmek amaçlarınızın gerçekleşeceğine, eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments