Rüyada kapıya bakmak

Rüyada kapıya bakmak hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine, barış ve sevgi içinde olacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, güleceğine, kefil olduğu insanlardan zarar göreceğine, onlarla birlikte hareket edeceğine, bu sayede rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına ve sonunda pes edeceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, sıkıntıların, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine delalet eder.

Rüyada kapıya bakmak gördüyseniz:

  • Bazı işlerin yolunda gidebilmesi ya da daha hızlı ilerleyebilmesi için, risk almanız gerekebilir.

Rüyada kapıya yaslanmak hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına, işlerin ve düzenin bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kapıya bakmak işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine, yeterli kimse haline geleceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına rivayet eder.

Rüyada kapıya köpek bağlamak maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, yapılan çalışmaların heba olacağına inanılır.

Rüyada kapıya çiş yapmak sorunların teker teker aşılacağına, sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına delalet eder.

Rüyada kapıya tekme atmak hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sorunların tamamen biteceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına alamet etmektedir.

Rüyada demir kapıya tırmanmak evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada kapıya dayanmak makbul olan mallara kavuşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada kapıya tırmanmak yapılan çalışmaların heba olacağına ve bir türlü başarı elde edilemeyeceğine, yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments