Rüyada kapıda karşılanmak

Rüyada kapıda karşılanmak işlerin bozulacağına, kazancın düşeceğine, geçmişte uğradığı haksızlıklardan dolayı kendisinden af dileyecek insanlara, düşmanlardan uzak, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, iyilik bulacağına, güzel sözler işiteceğine yorulur.

Rüyada kapıda karşılanmak gördüyseniz:

  • Ev içinde olumsuz konuşmalar geçebilir, aile büyüklerinizle münakaşa edebilirsiniz.

Rüyada kapıda sıkışmak hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine, edilen duaların kabul olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kapıda oturmak çok daha kötü durumlara düşüleceğine, ona dört elle gönülden bağlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kapıda karşılanmak herkesin yardımına koşan rüya sahibinin başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına, rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada kapıda halı görmek sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına tabir olunur.

Rüyada kapıda erkek görmek iş güç sahibi olacağına, iş dünyasında çok kötü ve zor zamanların yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kapıda dilenci görmek karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine ve aile hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşayacağına, aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve uzun bir süre kimsenin kendine gelemeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kapıda birini görmek zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, kendisini yıpratacağına buna karşılık isteklerini yerine getiremeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kapıda yılan görmek istediği ve hayal ettiği şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, rahat, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Betül

Selamün aleyküm.Ruyamda eşimin ailesi bizi güler yüzle ama istemeyerek karşılıyorlar.bunu hissediyorum ne hissettikleri belirsiz.benim eşimin uykusu geliyor uyumak istiyoruz.bir türlü uyuyamıyorum.hayir olsun

Betül

Allah razı olsun