Rüyada kanser ameliyatı olmak

Rüyada kanser ameliyatı olmak alınacak kötü kararlar yüzünden yaşanan parasal sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, rahatsızlıklarla boğuşulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, düzenin bozulacağına, haneye nifak gireceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına, rüya sahibinin çok haraketli ve heyecanlı günler geçireceğine, elinde bulunan imkânların boşa çıkacağına, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, büyük adımlar atacağına, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına işaret eder.

Rüyada kanser ameliyatı olmak gördüyseniz:

  • Kendinizi eleştiriyorsunuz, hatalarınızın nelerden kaynaklandığını anlamaya çalışıyorsunuz.

Rüyada kanser ameliyatı olmak sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına ve epey bir zamandan beri rahatsızlık duyduğu konuları düzeltmek için çaba göstereceğine, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına ve ileride de en yetkili makamlara geleceğine inanılır.

Rüyada el ameliyatı olmak tartışmaların son bulacağına, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine, yaşamın kolaylaşacağına ve yükün hafifleyeceğine yorulur.

Rüyada ameliyatı olmak can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına, işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine delalet eder.

Rüyada bacak ameliyatı görmek her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, rüya sahibinin evli olması durumunda da evlat sahibi olacağına yorulur.

Rüyada göz ameliyatı yapmak sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin tekrar iş yapar hale geleceğine, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına işaret eder.

Rüyada gögüs ameliyati olmak sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına, kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına işarettir.

Rüyada kulak ameliyatı görmek elinin bollaşacağına, rızkının genişleyeceğine, her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada estetik ameliyatı olmak işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments