Rüyada kanatlı bit görmek

Rüyada kanatlı bit görmek hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, işlerinin hafifleyeceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, iş yerinde oluşan krizlerin kısa süre içinde pratik bir zekayla ve mantıksal açıdan değerlendirilerek çözüme kavuşturulacağına, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine, günden güne kazancının artacağına delalettir.

Rüyada kanatlı bit gördüyseniz:

  • Uzun mesafeli seyahatlerin ya da eğitim amaçlı aktivitelerin yüksek maddi bedelleri olabilir.

Rüyada kanatlı bit görmek çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına ve ileride yaşayacağı bir tartışmadan ötürü sevdiği bir kişiyi üzeceğine, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine yorulur.

Rüyada kanatlı olmak kudret ve hidayet sahibi olacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, bu kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kanatlı at görmek bir sebeple neredeyse sürekli mutsuz ve huzursuz olunacağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına yorulur.

Rüyada kanatlı kapı görmek insanları kurnazca kandıran, samimiyetsiz ve iki yüzlü birine, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine tabir olunur.

Rüyada kanatlı siyah at görmek rakiplerini arkasında bırakacağına, zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına ve rahata edeceği bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kanatlı domuz görmek onları okula göndereceğine, insanların takdirini kazanacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kanatlı köpek görmek yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına, hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz kanatlı at görmek sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments