Rüyada kamyonla kömür görmek

Rüyada kamyonla kömür görmek sakin ve huzurlu günler geçireceğine, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapacağına, idealist kimse olacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, yaptığı çalışmalar ile hayırlı işlere imza atacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine ve personelle ilgili istenmeyen bir durumun ortaya çıkacağına, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine işaret eder.

Rüyada kamyonla kömür gördüyseniz:

  • Her ne kadar olaylar istendiği gibi gitmese de, moralinizi bozmak yerine, diğerlerine moral veriyor olma rolüne geçmenizde fayda var.

Rüyada kamyonla kömür görmek ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, kişinin kazancının da beklentilerinin çok üstünde olacağına rivayet eder.

Rüyada kamyonla kömür taşımak yüzünün güleceğine, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına, daha fazla gelire kavuşacağına yorulur.

Rüyada kamyonla uçmak afiyete ereceğine, rüya sahibinin hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada kamyonla balık görmek borçları nedeni ile hapislik durumlar yaşayacağına, elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine, bekarlar için de evlilik tarihi almaya, sözlenmeye ya da nişanlanmaya işarettir.

Rüyada kamyonla takla atmak ödemelerin kolaylıkla yapılacağına, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kamyonla eşya görmek allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kamyonla odun taşımak kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine ancak bu kişilerin oyunlarına gelmeyerek onlara çok büyük bir hayalkırıklığı yaşatacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına işaret eder.

Rüyada kamyonla yolculuk etmek maddi durumunun da her geçen kötüye doğru gideceğine, adını kirleteceğine işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments