Rüyada kalabalıkta abdest almak

Rüyada kalabalıkta abdest almak ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine, başarı ve zafer elde edecek taraf olacağına, gelirinin azalacağına, geçim sıkıntısına düşeceğine, borçlarının azalacağına, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına, aile hayatında çok sıkıntı çekeceğine, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına ve hastalık yüzü görmeyeceğine yorulur.

Rüyada kalabalıkta abdest almak gördüyseniz:

  • Sözlerinde durmayan ya da anlaşmalara uymayan kişiler nedeniyle zorlanabilirsiniz.

Rüyada kalabalıkta abdest almak yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine, belki ölümler görüleceğine rivayet eder.

Rüyada kalabalıkta osurmak dünya malı edinerek rahata kavuşacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine işarettir.

Rüyada kalabalıkta soyunmak kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, maddi zararının giderileceğine, ne yapsa, ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine delalet eder.

Rüyada kalabalıkta görmek varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına ve dertlerin sona ereceğine, bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına yorulur.

Rüyada kalabalıkta bulunmak alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına, işlerin yakın zamanda açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kalabalikta yürümek gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada kalabalıkta duş almak çok rahat bir hayat süreceğine, ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına rivayet eder.

Rüyada kalabalıkta sevdiğini görmek elinin darlaşacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, zengin bir hayat sürüleceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments