Rüyada kahveyi taşırmak

Rüyada kahveyi taşırmak sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine, sorun üzerine sorun yaşanacağına, sorunlarının tamamen biteceğine, kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine, yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, bir sebeple bir an önce durumu düzeltmesi gerektiğine ve eğer düzeltmezse yakın bir zaman içinde bazı kötü olaylar yaşayacağına, aile hayatında çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına, mallarının ve parasının bereketinin artacağına, konu komşudan, akrabadan, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada kahveyi taşırmak gördüyseniz:

  • Karşınızdakileri kızdırmak konuları çıkmaza sokabilir.

Rüyada kahveyi taşırmak iş dünyasındaki yerin zaman içinde kaybedileceğine, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine delalettir.

Rüyada kahveyi toz halinde görmek insanları kıracağına, üzeceğine, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kahveyi yapamamak geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada kahveyi dökmek kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına, eşinden yana huzurlu olacağına ve yüzünün güleceğine delalet eder.

Rüyada kahveyi yere dökmek yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine ve bol bol dua alınacağına, iş ve aile hayatında saygınlık kazanacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments