Rüyada kafanın bir kısmını kel görmek

Rüyada kafanın bir kısmını kel görmek sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, maddi olanaklarının artacağına, kazançlı bir döneme girileceğine, tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine, kazançlı bir ortaklık kurulacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına ve rahat bir hayat sürüleceğine, böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına, hastalıklarının iyileşeceğine, yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına rivayet eder.

Rüyada kafanın bir kısmını kel gördüyseniz:

  • Yalnız başınıza halledemeyeceğiniz işler için söz vermeniz kötü duruma düşmenize veya kötü görünmenize neden olabilir.

Rüyada kafanın bir kısmını kel görmek ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine yani geçim derdi olmayacağına, maddi durum kötü ise zengin olunacağına işaret eder.

Rüyada saçın bir kısmını kel görmek ferah bir eve geçileceğine, allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine delalettir.

Rüyada saçının bir kısmını kel görmek birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, fakir fukaranın karnının doyurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kafanın yarısını kel görmek sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede rahata ereceğine, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine delalettir.

Rüyada kafanın ortasını kel görmek itibarını zedeleyen saçma hareketler yapacağına, hasadının tarlasında kalacağına delalet eder.

Rüyada kafanın kel olduğunu görmek hayır getirecek noktalara gelineceğine, güzel olaylarla karşılaşılacağına, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada saçın bir kısmını kestirmek mal veya para konularında akrabalarla ters düşüleceğine, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine delalet eder.

Rüyada saçlarının bir kısmını beyazlamış görmek zor durumların tatlıya bağlanacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments