Rüyada kafa ısırmak

Rüyada kafa ısırmak kısmetin kapanacağına, yatırımların heba olacağına, zorluklarla boğuşulacağına, maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, daha rahat bir hayatı olacağına, aile hayatında can sıkıcı olayların yaşanacağına, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına ve refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine, aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, rızkının da çoğalacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına delalettir.

Rüyada kafa ısırmak gördüyseniz:

  • Gerçekçi konuşmalar yapmak veya karşıdaki kişilerin konuşmalarını ciddiye alıp almamak konusunda daha şüpheci davranmak gerekebilir.

Rüyada kafa tokuşturmak aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına, darlığa ve yokluğa düşeceğine rivayet eder.

Rüyada kafa yıkamak sıkıntıların ve dertlerin artacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına ve keyifli ve rahat günlerin sona ereceğine, yeni bir ilişkiye başlayacağına işaret eder.

Rüyada kafa çevirmek daha sonra yaşayacağı bazı tatsız olaylardan yüzünden kendisini kötü hissedeceğine, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, güç ve kudret kazanacağına işarettir.

Rüyada kafa ısırmak çok büyük üzüntüler ile karşılaşacağına, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların allah katında affedileceğine rivayet eder.

Rüyada kafa kırmak hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına delalettir.

Rüyada kafa eti görmek çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kafa dişi çekmek farklı iş kollarına ulaşacağına, aile hayatında huzuru yakalayacağına delalet eder.

Rüyada kafa ameliyatı görmek darlık içine düşeceğine ve zor günler yaşayacağına, ancak daha sonra sorunların aşılacağına yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments