Rüyada kadınların seviştiğini görmek

Rüyada kadınların seviştiğini görmek sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, her zaman el üstünde tutulacağına, buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine, bu yüzden borcun gittikçe artacağına, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine, sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine, pek çok ikiyüzlü insanla bir arada olunacağına, çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kadınların seviştiğini gördüyseniz:

  • Bazı konularda uzmanlaşmanızı sağlayacak işlere katılımda bulunabilirsiniz.

Rüyada kadınların seviştiğini görmek kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, işlerinin hep yolunda gideceğine ve verimli olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kadınların elini öpmek çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine işarettir.

Rüyada kadınların kavga ettiğini görmek mutluluk ve huzur elde edeceğine, sorunlu bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada kadınların ağladığını görmek verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, kişinin hayatını düzenlemek için bu kimselerden sonuna kadar faydalanacağına, her gün yeni bir bilgi edinmekle kalmayıp, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada kadınların namaz kıldığını görmek insanlar tarafından takdir edileceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada yaşlı kadınların elini öpmek hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer allah’ın izni ile düzeleceğine ve çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına, hayattan daha zevk alacağına inanılır.

Rüyada birilerinin seviştiğini görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve işlerini toparlamak için sürekli çaba göstereceğine, özgüveninin bitme noktasına geleceğine, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve bu olayların yanında bir de hastalık yaşayacağına inanılır.

Rüyada nişanlısıyla seviştiğini görmek yani babasına benzeyeceğine, masallara konu olacak rahatlıkta ve konforda bir yaşam süreceğine alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments