Rüyada kadının tenasül uzvunu görmek

Rüyada kadının tenasül uzvunu görmek kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine ve zararların günden güne artacağına, bilge ve alim kimse haline geleceğine, çok hayırlı insan olunacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine, rahat edeceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına ve kendisine hedef olarak koyduğu noktayı çok çalışarak ve azim göstererek kısa zaman içinde geçeceğine, ancak bu kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine, başka sorun varsa ortadan kaldırılacağına yorulur.

Rüyada kadının tenasül uzvunu gördüyseniz:

  • Bazı şeyleri farklı şekilde yapabileceğinizi veya ele alabileceğinizi düşünüyorsanız hızla devam edebilirsiniz.

Rüyada kadının tenasül uzvunu görmek hemen olmasa bile gelecekte kendisine mutlak suretle, başarı, kazanç ve kar getireceğine, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine tabir olunur.

Rüyada ölünün tenasül uzvunu görmek hem iş hayatında hem da sosyal hayatında iyi ve başarılı biri olacağına, bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine ve  düşünmeden söylenecek bazı sözler yüzünden büyük bir kırgınlığa ve üzgünlüğe sebep olunacağına işaret eder.

Rüyada erkeğin tenasül uzvunu görmek sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, maddi anlamda zarar edeceğine ve hayallerini uzun bir süre ertelemek zorunda kalacağına inanılır.

Rüyada tenasül uzvunu görmek maddi gücünün yerine geleceğine, sorunlarını aşacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkasının tenasül uzvunu görmek işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına işarettir.

Rüyada oğlunun tenasül uzvunu görmek rahat bir hayata adım atılacağına,dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına tabir olunur.

Rüyada tenasül uzvunu traş etmek iş hayatında büyük başarılar kazanacağına ve rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine, güzel ve rahat bir yaşamı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi tenasül uzvunu görmek kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine ve engellerden uzak kalacağına, sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments