Rüyada kadını yanağından öpmek

Rüyada kadını yanağından öpmek orada yeni kişilerle tanışıp dost olacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, işlerinin yoluna gireceğine, her geçen gün daha ünlü olunacağına ve çalışmalarla birlikte çok iyi bir noktaya gelineceğine, kazancının bu kişi tarafından gizli gizli azaltılacağına, önemli bir lider haline geleceğine, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kadını yanağından öpmek gördüyseniz:

  • Duygusal hayatınızla ilgili bazı kararlar almak zorunda olmanız mümkündür.

Rüyada kadını yanağından öpmek kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına tabir olunur.

Rüyada bir kadını yanağından öpmek kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine rivayet eder.

Rüyada eşini yanağından öpmek maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, yeni işlere girişileceğine, mal mülk sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada yanağından makas almak onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine rivayet eder.

Rüyada kızı yanağından öpmek çok uzun bir zaman boyunca her işinde büyük başarılar kazanacağına, işlerinde istediği bereketi, verimi ve başarıyı yakalayacağına delalettir.

Rüyada kızın yanağından öpmek kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, aksiliklerin son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yanağından öpmek sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine bu sayede de içinin mutlulukla dolacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin insanı yanağından öpmek rüyada görülen kişi tanınıyorsa onun kederine ortak olunacağına, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments