Rüyada kadına kızmak

Rüyada kadına kızmak borçların ödenmesinde aksamalar olması nedeniyle sinir bozukluğu yaşanacağına, insanların hayır dualarını alacağına, borcunu ödeyeceğine, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine ve karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına, işlerini yoluna sokacağına, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, doğruluktan ayrılmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kadına kızmak gördüyseniz:

  • Başkalarına yardım gerektiren olaylarda beklenmedik durumlar oluşabilir.

Rüyada kadına saldırmak kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada kadına kızmak dertlerinin biteceğine, saygınlık kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kadına bağırmak işlerinde istediği bereketi, verimi ve başarıyı yakalayacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, atılan adımların zarar vereceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kadına dokunmak yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine alamet eder.

Rüyada tanıdık kadına sarılmak sıkıntıya düşeceğine, mutsuz olacağına, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine delalettir.

Rüyada bir kadına su vermek çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata alamet etmektedir.

Rüyada kadın kadına öpüşmek hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına, verimli olacak işler yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada yaşlı kadına bakmak yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına, kişinin uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments