Rüyada kadın ayakkabısı almak

Rüyada kadın ayakkabısı almak her yönden mutlu ve başarılı olmaya, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, zora girmiş bir işin düze çıkacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, ticarette yol katedeceğine, allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kadın ayakkabısı almak gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kimselerin haklı talepleri bile size büyük bir haksızlık gibi görünebilir.

Rüyada kadın ayakkabısı almak maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah kadın ayakkabısı görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, çok büyük bir çalışma yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı kadın ayakkabısı görmek insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına, sağlıkla ilgili olarak herhangi sıkıntı çekilmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkeğin kadın ayakkabısı giydiğini görmek tatlı ve güzel bir yoğurt görmesi ise alın terinin karşılığını alacağına, iflas edeceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine, düzeninin bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kadın ayakkabısı giymek dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine, mutluluğunun artacağına, dertlerin son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz kadın ayakkabısı görmek işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, mal mülk sahibi olunacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine alamet eder.

Rüyada topuklu kadın ayakkabısı görmek üzüleceğine ve kayıplar yaşayacağına, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kadın ayakkabısı görmek ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments