Rüyada kadın ayak görmek

Rüyada kadın ayak görmek güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine, huzurunun eski haline döneceğine, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, sırlarını kimseyle paylaşmadan, açık vermeden, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına, sıkıntının günden güne artacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, iş hayatına destek veren kişilerin desteklerini çekeceklerine, bu yüzden eldeki bir işte zarara düşüleceğine, mal mülk sahibi olacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada kadın ayak gördüyseniz:

  • Duygusal bir tecrübenin farklı faydaları olabilir.

Rüyada kadın ayak görmek geniş ve bol rızık elde edeceğine, allah katında makbul olacak işlere atılacağına, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına yorulur.

Rüyada el ayak görmek birbirlerine karşı anlayışlarının ve hoşgörülerinin azalacağına, istemediği halde borçlanacağına delalettir.

Rüyada ayak kırılmak halkın huzurunun ve güvenliğinin de bozulacağına, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ayak yalatmak aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada el ve ayak yıkamak alacaklıların kapısını aşındıracağına, içinin de rahat edeceğine inanılır.

Rüyada ayak bağlamak yeni bir işe girileceğine, kazancın büyük bir kısmının allah yolunda kullanılacağına, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayak kesmek heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına, çeşitli projeler ortaya koyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayak tutmak elini attığı işlerden yana bir bir hayal kırıklığı yaşayacağına, musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde daha da artacağına işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments