Rüyada kaçıp yakalanmak

Rüyada kaçıp yakalanmak gelir kaynaklarının yok olacağına, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, kapandı sandığı belalı bir işin yeniden gündeme geleceğine, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, bazı girişimlerde bulunacağına, elinde avucunda olanı yitireceğine, amaçlarının ve beklentilerinin de gerçekleşeceğine, yaşanan sıkıntıları ve sorunları ortadan kaldıracağına delalet eder.

Rüyada kaçıp yakalanmak gördüyseniz:

  • Çözümlenmemiş durumlar zayıf zamanlarda yok olabilir.

Rüyada kaçıp kovalanmak aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaçıp yakalanmak çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, malından ve parasından kaybedeceğine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, günlerinin güzelleşeceğine inanılır.

Rüyada kaçıp evlenmek kendisini iyi hissetmeyeceğine, bu nedenle başarısının, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına inanılır.

Rüyada aslandan kaçıp kurtulmak yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarar edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada köpekten kaçıp ağaca tırmanmak halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaçıp gitmek kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine, dertlerin biteceğine, sıkıntıların aşılacağına inanılır.

Rüyada kaçıp kurtulmak borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, elde bulunan bir imkanın çok iyi bir şekilde değerlendirilmesi sayesinde varlık içinde bir yaşama kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada köpekten kaçıp kurtulmak başın borçlularla belaya gireceğine, neredeyse mahkemelik olunacağına, hayatının kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments