Rüyada kabir azabından korkmak

Rüyada kabir azabından korkmak sorunların çabucak halledileceğine, çok mutlu olacağına ve çok sevineceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına ve sıkıntı çekeceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine hem spor yapacağına, ekonomik kayıpların sürekli artacağına, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, yollarını ayıracağına, hakça ve eşit bir şekilde bölüştüreceği mirası sayesinde geri kalan ömrünü huzur içinde tamamlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kabir azabından korkmak gördüyseniz:

  • Beklenmeyeni beklemelisiniz.

Rüyada kabir azabından korkmak böylelikle sosyal ilişkilerinin de güçleneceğine ve psikolojik olarak rahatlayacağına, sıkıntılı olduğu durumları kısa bir zaman içinde düzelteceğine inanılır.

Rüyada kabir sulamak kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine, düşmanların yenilgiye uğratılacağına delalettir.

Rüyada kabir kazmak sözlerinden çıkmayacağına, kişiye kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine delalettir.

Rüyada kabir yıkamak işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına, huzurunun, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına, bu durumu içine sindiremeyerek zor ve üzüntülü günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kabir taşımak aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil kabir görmek karşısına çıkacak bazı kötü kişiler yüzünden işlerinin sekteye uğrayacağına, el attığı birçok işte zarar edeceğine, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her işi alnının akı ile yerine getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kabir üzerine yatmak rahat ettiği bir döneme gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kabir içinde olmak daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, hayal kırıklığına düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments