Rüyada ırmakta kayık görmek

Rüyada ırmakta kayık görmek uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine ve zor bir kişinin yanında işe başlanacağına, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, yeni bir iş bulacağına, sevip saydığı bir birey olunacağına, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına işarettir.

Rüyada ırmakta kayık gördüyseniz:

  • Düşüncesiz veya plansız hareketler boşa kürek çekmek veya hata yapmak anlamına gelebilir.

Rüyada ırmakta kayık görmek yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine inanılır.

Rüyada ırmakta yüzmek çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ırmakta boğulmak ancak bu borçların ödemelerinin gecikeceğine, kendisine rakip olan insanların ortaya atacağı dedikoduları ortadan kaldıracağına delalet etmektedir.

Rüyada ırmakta yılan görmek girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına delalettir.

Rüyada ırmakta balık tutmak büyük sıkıntılar çekeceğine, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına işarettir.

Rüyada kayık küreği görmek iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, rahatının yerine gelip, yüzünün güleceğine delalet etmektedir.

Rüyada gölde kayık görmek kısmetinin açılacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada denizde kayık kullanmak işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına ve onlardan istediği şekilde istifade edeceğine işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments