Rüyada iki tane nar görmek

Rüyada iki tane nar görmek sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, elinin bollaşacağına, işinin gücünün yaver gideceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, büyük başarılar kazanılacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada iki tane nar gördüyseniz:

  • Diplomatik davranmayı başarıp alttan alabilirseniz projenizi uygulamaya koyabilirsiniz.

Rüyada iki tane nar görmek ardından işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine işaret eder.

Rüyada tane tane nar yemek elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, üzerindeki ağırlığı atmayı ve yeniden hayat bulmayı başaracağına yorulur.

Rüyada iki tane olmak uzun süre kötü bir hastalıkla uğraşılacağına, sıkıntıların kaynağına inilip kısa sürede ortadan kaldırılacağına inanılır.

Rüyada iki tane görmek zor bir döneme gireceğine, önemli işler yapacağına böylece toplumda çok sevileceğine yorulmaktadır.

Rüyada iki tane koyun görmek heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, derin bir nefes alacağına yorulmaktadır.

Rüyada iki tane akrep görmek çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine, işlerini kısa zamanda büyüteceğine, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına yorulur.

Rüyada iki tane polis görmek zahmetli bir işin sona ereceğine ve kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada iki tane altın görmek yüksek bir makamı olacağına, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine ve anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments