Rüyada iblisle savaşmak

Rüyada iblisle savaşmak ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, maddi ve manevi anlamda rahatlığa kavuşacağına, yardım isteyen insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına, sınavlarda üstün gelip, başarı kaydedeceğine, yapılan hataların tekrarlanacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına, ister istemez başının belaya gireceğine, çok büyük sorunlar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada iblisle savaşmak gördüyseniz:

  • Her şeyin azıyla yetinmek olayların rayına oturmasına yardım edebilir.

Rüyada iblisle savaşmak uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments