Rüyada hoşlandığın erkeği görmek

Rüyada hoşlandığın erkeği görmek sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hayırlı haberler alınacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masabaşı bir işe girileceğine, hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, gurur verici, kişinin ailesini mutlu edecek işler yapacağına delalettir.

Rüyada hoşlandığın erkeği gördüyseniz:

  • Sansınızı iyi kullanın.

Rüyada hoşlandığın erkeği görmek kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine tabir olunur.

Rüyada hoşlandığın erkeği öpmek ayıplanacağına, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, kesilen kişinin çözülmeyen sorunları varsa eğer kısa bir zamanda çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyada hoşlandığın erkeği başka kızla görmek insanlardan çeşitli tepkiler alabileceğine, yakın bir zamanda kendisini toparlayarak, davranışlarını değiştirmesi gerektiğine, bu şekilde hareket etmesi halinde sorunlarının büyük oranda çözüme kavuşacağına, zinaya ve yasak olana uzak duracağına rivayet etmektedir.

Rüyada hoşlandığın bir erkeği görmek herkesin sakinleşmesi için konuşarak ortamın huzura kavuşmasına yardımcı olunacağına, girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına işaret eder.

Rüyada hoşlandığın erkeği başkasıyla görmek hayal ettiğinden daha iyi bir hayata kavuşarak maddi, manevi mutluluğu tadacağına, geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına delalet etmektedir.

Rüyada hoşlandığın erkekle sarılmak dertlerinin günden güne artacağına, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada hoşlandığın birine sarılmak yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, verimin, bolluğun ve bereketin düşeceğine, hanesine bolluk ve bereket dolacağına yorulmaktadır.

Rüyada hoşlandığın kızla öpüşmek ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına ve sinirlerinin yıpranmış olmasından dolayı sevdiği kişileri biraz üzebileceğine, çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına, çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nur

Rüyamda hoşlandığım erkek (gerçekte artık konuşmuyoruz) bizim evdeydi birlikte gülüyorduk ve dişlerimizi fırçalıyorduk sonra lavabo tıkandı kahverengi su doldu. Biraz bekledikten sonra lavabo açıldı kendiliğinden. Ayaklarında çorap yoktu ve biz çok neşeliydik. Bu rüyam bilinçaltından mı kaynaklanıyor yoksa rahmani bir rüya mı yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden Allah razı olsun.