Rüyada hasta yatağına yatmak

Rüyada hasta yatağına yatmak büyük bir üzüntü ve endişe yaşayacağına, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına, anne ya da baba ile ters düşüleceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, bu kişi ile yeni işlerin peşinde koşulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine, işlerinin bozulacağına, üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, dualarından hayır görmeyeceğine, rüya sahibinin, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine delalet eder.

Rüyada hasta yatağına yatmak gördüyseniz:

  • Ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda, öncelikle siz, önceliklerinizi belirlemeli, belli düzenlemeleri, anlaşmaları veya evrakları buna göre şekillendirmelisiniz.

Rüyada hasta yatağına yatmak yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, bol kazanç ve rızık elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada yatağına işediğini görmek kimseden korkmayacağına, herhangi bir isteğinizden vazgeçmenize rivayet etmektedir.

Rüyada birinin yatağına yatmak kendisini üzen durumlardan uzak kalıp, hayatın iyi yanlarına bakmaya çalışarak, daha pozitif biri olacağına, huzur ve şifa bulacağına işarettir.

Rüyada yatağına büyük abdest yapmak iş hayatının tamamen bozulacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, başarıya ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada yatağına kaka yapmak kırgınlık yaşanacağına, uzun zamandan beri kötü gibi duran sağlık durumunun aksine çok güçlü olduğuna, rüya sahibinin, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin yatağına yatmak kazancında çok büyük bir düşüş meydana geleceğine ve bu sebepten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, zor bir durumdan kurtulduktan sonra allah’a şükredilmesi gerektiğine delalettir.

Rüyada yatağına büyük abdestini yapmak kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, çok büyük bir mutluluk yaşanacağına alamet eder.

Rüyada yatağına pislemek çok büyük tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, rahata kavuşacağına, düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments