Rüyada hasta kuşu görmek

Rüyada hasta kuşu görmek genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, saf güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıp, büyüleyeceğine, hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, bu nedenle düzeninin bozulacağına ve sahip olduklarının da elinden kayıp gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, maddi konularda zayıf düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, kendisine ait olmayan bir işte çalışırken istenmeyen bir duruma düşeceğine, dertlerine çare bulacağına yorulur.

Rüyada hasta kuşu gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda veya dış görünüşünüzde yapacağınız değişiklikler ilginç iş birliklerine veya ilişkilere neden olabilir.

Rüyada hasta kuşu görmek ardından yeni bir işe gireceğine, hastalığının düzeleceğine yorulur.

Rüyada hasta kuşu iyileştirmek ömür boyu yaşayacağı bir pişmanlığa ve arzu ettiği mutluluğa kavuşamayacağına, mütevaziliğini asla elden bırakmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hasta muhabbet kuşu görmek çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada hasta birinin hasta olduğunu görmek bereketin ve huzurun hâsıl olacağına, sıkıntılarını bu sayede yeneceğine tabir olunur.

Rüyada su kuşu görmek kişinin daha çok kazanacağına, hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, rüyayı gören kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada av kuşu görmek bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine delalet eder.

Rüyada kuşu öpmek çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine ve çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına delalet eder.

Rüyada kuşu kurtarmak sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments