Rüyada hasta domuz görmek

Rüyada hasta domuz görmek yönetici veya patron koltuğuna oturacağına, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine, dertlerin günden güne artacağına, bir sebeple yataklara düşeceğine, maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine ve çok büyük zararlara uğranacağına, böylece rüyayı gören kişinin, sorunlarından kurtulacağına, kazancını iki kat arttıracağına rivayet eder.

Rüyada hasta domuz gördüyseniz:

  • Yabancılarla ilişkiler, şirketin el değiştirmesi veya üst pozisyondaki kişilerin görev değişikliği sizin görevlerinizde artışa neden olabilir.

Rüyada hasta domuz görmek hayattan alınan zevkin daha da artacağına, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine tabir olunur.

Rüyada hasta birinin hasta olduğunu görmek uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına, dertlerini unutmasına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına alamet eder.

Rüyada domuz sağmak mal ve para yönünden büyük bir zarara uğrayacağına, siparişlerinin çoğalacağına, galibiyetlerinin artacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine delalettir.

Rüyada domuz beslemek lüksünün, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına, ailede var olan sıkıntıların bir ayrılığa neden olacağına alamet etmektedir.

Rüyada domuz kesmek onlarla birlikte hareket edeceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine inanılır.

Rüyada domuz yakalamak çok iyi işler gerçekleştireceğine, işlerde tatsız bir sürecin başlayacağına tabir olunur.

Rüyada domuz tekmelemek başı sıkışmış kişilere destek olacağına, işlerin düzeleceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına işarettir.

Rüyada domuz ve fare görmek tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, kişinin şifa bulacağına, kurtuluşa ereceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments