Rüyada hapis cezasına çarptırılmak

Rüyada hapis cezasına çarptırılmak bir sebeple bir dönem üzüleceğine, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, büyük aksilikler yaşayacağına, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, bu sebeple maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, küskünlüklerin oluşacağına, sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hapis cezasına çarptırılmak gördüyseniz:

  • Rahatsız edilmemek istiyorsunuz yani zihinsel yönden faal olamıyorsunuz.

Rüyada hapis cezasına çarptırılmak işlerin düşeceğine, zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada ölüm cezasına çarptırılmak kâbus gibi günlerin geleceğine ve ilişkilerin sarsılacağına, gerekirse özür dileneceğine, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına delalettir.

Rüyada hapis kalmak zenginlik elde edeceğine, lüks içinde olacağına, acı veren kazalara delalettir.

Rüyada hapis olmak yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, bu kısmetin yeni bir kapı açacağına delalet eder.

Rüyada hapis birini görmek tutumlu bir yaşam süreceğine, yarardan çok zarar getireceğine yorulur.

Rüyada müebbet hapis cezası almak onlar sayesinde moral bulacağına, kazancının hiç azalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada müebbet hapis görmek kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına rivayet eder.

Rüyada hapis edildiğini görmek sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına, bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments